Contact

Högfors OY

Head Office

PL 13, Örninkatu 15
24101 Salo

Tel: +358 (0)2 727 7200
hogfors.salo@hogfors.com

China Office

Suite 526, Block B Lucky Tower, No.3,
East 3 Round, North Road,
Chaoyang District, Beijing 100027, China

Tel: +86 10 8455 1966
info@hogfors.cn

Myynti

Toimitusjohtaja<br>Myynti<br>EU, Lähi-Itä
Niko Suomela
Toimitusjohtaja
Myynti
EU, Lähi-Itä
Tel. +358 (0)40 583 3778 niko.suomela@hogfors.com
Myyntipäällikkö<br>Suomi, Skandinavia
Petteri Heiskanen
Myyntipäällikkö
Suomi, Skandinavia
Tel. +358 (0)44 727 7215 petteri.heiskanen@hogfors.com
Key Account Manager<br>Eurooppa
Jukka Soini
Key Account Manager
Eurooppa
Tel. +358 (0)40 848 7434 jukka.soini@hogfors.com

Asiakaspalvelu

Myynti- ja asiakaspalvelu-koordinaattori
Satu Anttila
Myynti- ja asiakaspalvelu-koordinaattori
Tel. +358 (0)40 731 9388 satu.anttila@hogfors.com
Myynti- ja logistiikka-assistentti
Sari Ahti
Myynti- ja logistiikka-assistentti
Tel. +358 (0)40 143 4773 sari.ahti@hogfors.com

Tekninen tuki

Tekninen tuki<br>Kiina
Frank Zhou
Tekninen tuki
Kiina
Tel. +86 159 0107 9282 frank.zhou@hogfors.cn

Tuotekehitys, laatu ja hankinnat

Laatupäällikkö
Jyrki Anttila
Laatupäällikkö
Tel. +358 (0)40 0236 530 jyrki.anttila@hogfors.com
Laatu- ja hankintainsinööri
Tuukka Tuominen
Laatu- ja hankintainsinööri
Tel. +358 (0)50 313 0811 tuukka.tuominen@hogfors.com

Tuotanto

Tuotantopäällikkö
Janne Narvi
Tuotantopäällikkö
Tel. +358 (0) 40 5205 649 janne.narvi@hogfors.com

Header

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque lobortis magna justo, in congue elit efficitur et. Etiam facilisis nibh quis vulputate varius. Phasellus auctor sapien faucibus metus convallis, quis pretium lacus tristique.Phasellus auctor sapien faucibus metus convallis, quis pretium lacus tristique.

  • Language