Korkealaatuisia venttiilejä - kaukolämpö-, kaukokylmä- ja teollisuusmarkkinoille.
  • en
  • fi
  • ru
  • zh-hant

Yhteystiedot

HÖGFORS OY

Pääkonttori

PL 13, Örninkatu 15
24101 Salo

Puh.: +358 (0)2 727 7200
hogfors.salo@hogfors.com

HÖGFORS OY

China Office - Liiketoiminta-alue: Kiina

Suite 526, Block B Lucky Tower, No.3,
East 3 Round, North Road,
Chaoyang District, Beijing 100027, China

Puh: +86 10 8455 1966
info@hogfors.cn

 

MYYNTI


TOIMITUSJOHTAJA
MYYNTI EUROOPPA, LÄHI-ITÄ
Niko Suomela
Puh +358 (0)40 583 3778
niko.suomela@hogfors.com

MYYNTIPÄÄLLIKKÖ
VENÄJÄ, BALTIA, IVY-MAAT
Nikolai Neradko
Puh. +358 (0)40 488 9430
nikolai.neradko@hogfors.com

MYYNTIPÄÄLLIKKÖ
SUOMI

Petteri Heiskanen
Puh. +358 (0)44 727 7215
petteri.heiskanen@hogfors.com

MYYNTI
KIINA
Felix Liu
Puh. +86 189 102 71300
felix.liu@hogfors.cn

MYYNTI
KIINA
Tina Tian
Puh. +86 139 1167 6622
tina.tian@hogfors.cn

ASIAKASPALVELU


TEKNINEN ASIAKASPALVELU EU/ME
technical.service@hogfors.com
Vasteaika enintään 24h

TEKNINEN ASIAKASPALVELU
KIINA
Frank Zhou
Puh. +86 159 0107 9282
frank.zhou@hogfors.cn

ASIAKASPALVELUKORDINAATTORI
Satu Anttila
Puh. +358 (0)40 731 9388
satu.anttila@hogfors.com

TEKNINEN ASIAKASPALVELU
KIINA
Milo Yuan
Puh. +86 138 1086 6491
milo.yuan@hogfors.cn

TUOTANTO


TUOTANTOPÄÄLLIKKÖ
Mikael Lunden
Puh. +358 (0)44 727 7294
mikael.lunden@hogfors.com

Palaute

Lähetä meille viesti.

Nimi

Sähköposti

Puhelin

Palaute